Remote File Importer (1.2.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Password
bs: Lozinka

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: User
bs: Korisnik

en: Active
bs: Aktivan

en: Date format
bs: Format datuma
