Remote File Importer (1.2.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Active
gu: સક્રિય

en: Date format
gu: તારીખ બંધારણ

en: Web services
gu: વેબ સેવાઓ
