Remote File Importer (1.2.0) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Active
ne: सक्रिय

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: Host
ne: होस्ट

en: Mode
ne: प्रकार

en: Timezone
ne: समय क्षेत्र

en: Machine name
ne: मशीन नाम
