Remote File Importer (1.2.0) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Settings
nl: Instellingen

en: User
nl: Gebruiker

en: Active
nl: Actief

en: Date format
nl: Datumnotatie

en: Mode
nl: Modus

en: State
nl: Status

en: Inactive
nl: Inactief

en: Port
nl: Poort

en: Timezone
nl: Tijdzone

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Web services
nl: Webservices

en: Finished with an error.
nl: Beëindigd met een fout.

en: Change password
nl: Wachtwoord wijzigen

en: Importing files
nl: Bestanden importeren

en: Container settings
nl: Containerinstellingen

en: Plugin ID
nl: Plug-in ID
