Remote File Importer (1.2.0) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Password
nn: Passord

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: User
nn: Brukar

en: Active
nn: Aktiv

en: Date format
nn: Datoformat

en: Mode
nn: Modus

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Web services
nn: Nettjenester
