Remote File Importer (1.2.0) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Password
sr: Лозинка

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Date format
sr: Формат датума

en: Mode
sr: Режим

en: State
sr: Статус
