Remote File Importer (1.2.0) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: User
ta: பயனர்

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Date format
ta: தேதி வடிவம்

en: Host
ta: புரவலன்

en: Mode
ta: முறை

en: Port
ta: துறை

en: Timezone
ta: நேர மண்டலம்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Web services
ta: வலை சேவைகள்
