Remote File Importer (1.2.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: User
te: వాడుకరి

en: Date format
te: తేదీ ఆకృతి

en: State
te: రాష్ట్రం

en: Timezone
te: కాల మండలం
