Remote File Importer (1.2.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Password
ug: پارول

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Date format
ug: ۋاقىت فورماتى

en: Mode
ug: مودېل

en: Timezone
ug: ۋاقىت رايونى

en: Web services
ug: تور مۇلازىمەتلىرى
