Remote File Importer - SFTP Datasource (1.0.5) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Password
be: Пароль

en: User
be: Карыстальнік

en: Host
be: Хост

en: Port
be: Порт

en: Web services
be: Вэб-службы
