Remote File Importer - SFTP Datasource (1.0.5) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Password
bg: Парола

en: User
bg: Потребител

en: Host
bg: Хост

en: Port
bg: Порт

en: Web services
bg: Уеб услуги
