Remote File Importer - SFTP Datasource (1.0.5) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Password
de: Passwort

en: User
de: Benutzer

en: Web services
de: Web-Dienste

en: Change password
de: Passwort ändern

en: Your password is stored; select to change it.
de: Ihr Passwort ist gespeichert; wählen Sie es aus, um es zu ändern.
