Remote File Importer - SFTP Datasource (1.0.5) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Password
fa: گذرواژه

en: User
fa: کاربر

en: Host
fa: میزبان

en: Port
fa: درگاه

en: Web services
fa: سرویس‌های وب

en: Change password
fa: تغییر گذرواژه
