Remote File Importer - SFTP Datasource (1.0.5) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Password
gl: Contrasinal

en: User
gl: Usuario/a

en: Host
gl: Anfitrión

en: Port
gl: Porto

en: Web services
gl: Servizos web
