Remote File Importer - SFTP Datasource (1.0.5) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Host
kn: ಅತಿಥೇಯ

en: Port
kn: ಸಂಪರ್ಕ ಸ್ಥಾನ

en: Change password
kn: ಗುಪ್ತಪದವನ್ನು ಬದಲಾಯಿಸು
