Remote File Importer - SFTP Datasource (1.0.5) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Password
oc: Senhal

en: User
oc: Utilizaire

en: Host
oc: Òste

en: Port
oc: Pòrt

en: Web services
oc: Servicis Web
