Remote File Importer - SFTP Datasource (1.0.5) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: User
ta: பயனர்

en: Host
ta: புரவலன்

en: Port
ta: துறை

en: Web services
ta: வலை சேவைகள்
