Remote File Importer - SFTP Datasource (1.0.6) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Password
ar: كلمة المرور

en: User
ar: مستخدم

en: Host
ar: المستضيف

en: Port
ar: منفذ

en: Web services
ar: خدمات الويب
