Remote File Importer - SFTP Datasource (1.0.6) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Host
bo: རྩ་འཛུགས་གནས

en: Port
bo: འཇུག་སྣེ

en: Web services
bo: དྲ་རྒྱའི་ཞབས་ཞུ
