Remote File Importer - SFTP Datasource (1.0.6) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Password
hu: Jelszó

en: User
hu: Felhasználó

en: Host
hu: Kiszolgálónév

en: Web services
hu: Webszolgáltatások

en: Change password
hu: Jelszó megváltoztatása
