Remote File Importer - SFTP Datasource (1.1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Password
fi: Salasana

en: User
fi: Käyttäjä

en: Host
fi: Isäntä

en: Port
fi: Portti

en: Web services
fi: Verkkopalvelut
