Remote File Importer - SFTP Datasource (1.1.1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Password
es: Contraseña

en: User
es: Usuario

en: Host
es: Servidor

en: Port
es: Puerto

en: Web services
es: Servicios web

en: Change password
es: Cambiar contraseña
