Remote File Importer - SFTP Datasource (1.1.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Password
hi: कूटशब्द

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Host
hi: होस्ट

en: Port
hi: पोर्ट

en: Web services
hi: वेब सेवाएं
