Remote File Importer - SFTP Datasource (1.1.1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Password
ja: パスワード

en: User
ja: ユーザー

en: Host
ja: ホスト

en: Port
ja: ポート

en: Web services
ja: ウェブサービス
