Remote File Importer - SFTP Datasource (1.1.1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Password
pt: Senha

en: User
pt: Usuário

en: Host
pt: Servidor

en: Port
pt: Porta

en: Web services
pt: Serviços web

en: Change password
pt: Alterar senha
