Remote image (2.0.0) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Image
ku: وێنە

en: Required
ku: پێویستە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Optional
ku: ئارەزوومەندانە

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: About
ku: دەربارە
