Remote image (2.0.0) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Required
lt: Privalomas

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: About
lt: Apie

en: Default image
lt: Įprastas vaizdas

en: Alternative text
lt: Alternatyvus tekstas

en: Field types
lt: Laukelių tipai

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
lt: Tai tekstas kuris rodomas laukelyje iki tol kol įvedama reikšmė. Paprastai tai patarimas kokios reikšmės formato reiktų.

en: The width of the image in pixels.
lt: Paveikslėlio plotis pikseliais.

en: Allow link text
lt: Leisti nuorodos tekstą

en: Allowed link type
lt: Galimi nuorodos tipai
