Remote image (2.0.0) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Image
bs: Slika

en: Required
bs: Obavezno

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Optional
bs: Opcionalno

en: Default value
bs: Defaultne postavke
