Remote image (2.0.0) - en to ca translation catalogue (26 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Image
ca: Imatge

en: Required
ca: Necessari

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Optional
ca: Opcional

en: Reference
ca: Referència

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: About
ca: Detalls

en: Link options
ca: Paràmetres de l'enllaç

en: Default image
ca: Imatge predeterminada

en: Alternative text
ca: Text alternatiu

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
ca: L'atribut títol s'utilitza com a rètol emergent quan el ratolí passa per sobre de la imatge.

en: Link attributes
ca: Atributs de l'enllaç

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ca: Text que es mostrarà dins del camp fins que s'introdueixi un valor. Aquest suggeriment és en general un valor de mostra o una breu descripció del format que s'hauria d'introduir.

en: Alternative image text, for the image's 'alt' attribute.
ca: Text alternatiu de la imatge, per l'atribut 'alt' de la imatge.

en: Image title text, for the image's 'title' attribute.
ca: Text del títol de la imatge, per l'atribut 'title' de la imatge.

en: The width of the image in pixels.
ca: L'amplada de la imatge en píxels.

en: The height of the image in pixels.
ca: L'alçada de la imatge en píxels.

en: Allow link text
ca: Permetre el text de l'enllaç

en: Placeholder for URL
ca: Reemplaçament per l'URL

en: This text will be used by screen readers, search engines, and when the image cannot be loaded.
ca: Aquest text serà utilitzat pels lectors de pantalla, motors de cerca i quan la imatge no es pugui carregar.

en: Allowed link type
ca: Tipus d'enllaços permesos

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image. Enabling this field is not recommended as it can cause problems with screen readers.
ca: L'atribut del títol s'utilitza com a descripció d'eina quan el ratolí passa per sobre de la imatge. No es recomana habilitar aquest camp ja que pot causar problemes amb els lectors de pantalla.
