Remote image (2.0.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Image
eo: Bildo

en: Required
eo: Bezonata

en: Optional
eo: Nedeviga

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro
