Remote image (2.0.0) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Image
hr: Slika

en: Required
hr: Nužno

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Optional
hr: Prouvoljno

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: About
hr: Opis

en: Default image
hr: Zadana slika

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
hr: Naziv atribut se koristi kao iskočna informacija kada je pokazivač miša iznad slike.
