Remote image (2.0.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Image
hy: Նկար

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք
