Remote image (2.0.0) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Image
lv: Attēls

en: Required
lv: Obligāts

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Optional
lv: Neobligāts

en: Reference
lv: Atsauce

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: About
lv: Par

en: Link options
lv: Saites iespējas

en: Default image
lv: Noklusējuma attēls

en: Alternative text
lv: Atlernatīvs teksts

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
lv: Virsraksta atribūts tiek izmantots kā paskaidrojums, kad peles kursors šķērso attēlu
