Remote image (2.0.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Image
mn: Зураг

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Optional
mn: Өөрийн сонголтоор
