Remote image (2.0.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Image
ur: تصویر

en: Required
ur: درکار

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Default value
ur: طے شدہ قدر
