Remote image (8.x-1.0-beta1) - en to ms translation catalogue (9 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Image
ms: Imej

en: Width
ms: Kelebaran

en: Height
ms: Ketinggian

en: About
ms: Perihal

en: Default image
ms: Imej lalai

en: Enable <em>Alt</em> field
ms: Bolehkan medan <em>Alt</em>

en: Enable <em>Title</em> field
ms: Bolehkan medan <em>Tajuk</em>

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
ms: Atribut tajuk digunakan sebagai tooltip apabila tetikus berlegar atas imej.
