REMP Paywall (2.0.0) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Register
af: Registreer

en: Forgot password?
af: Wagwoord vergeet?

en: Email address
af: E-posadres

en: Subscribe
af: Skryf in

en: Password
af: Wagwoord

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Log in
af: Teken in

en: Language code
af: Taalkode
