REMP Paywall (2.0.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Register
ar: التسجيل

en: Email address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Subscribe
ar: اشتراك

en: Password
ar: كلمة المرور

en: OR
ar: أو

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Log in
ar: تسجيل الدخول

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: About
ar: حول
