REMP Paywall (2.0.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Password
az: Parol

en: OR
az: Və ya

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Log in
az: Loqin

en: Language code
az: Dil kodu

en: About
az: Haqqında
