REMP Paywall (2.0.0) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Forgot password?
be: Забыліся на пароль?

en: Email address
be: Email адрас

en: Subscribe
be: Падпісацца

en: Password
be: Пароль

en: OR
be: АЛЬБО

en: Configuration
be: Налады

en: Log in
be: Уваход у сістэму

en: Language code
be: Код мовы

en: About
be: Аб
