REMP Paywall (2.0.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: Subscribe
bg: Абонирай се

en: Password
bg: Парола

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Log in
bg: Вход

en: Language code
bg: Код на език
