REMP Paywall (2.0.0) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Register
br: Koumanantiñ

en: Email address
br: Chomlec'h postel

en: Password
br: Ger-tremen

en: Language code
br: Yezh ar c'hod

en: About
br: Diwar-benn
