REMP Paywall (2.0.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Email address
cy: Cyfeiriad e-bost

en: Password
cy: Cyfrinair

en: OR
cy: NEU

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Log in
cy: Mewngofnodi

en: Language code
cy: Côd yr iaith
