REMP Paywall (2.0.0) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Register
da: Opret konto

en: Forgot password?
da: Glemt password?

en: Email address
da: E-mail-adresse

en: Subscribe
da: Abonnér

en: Password
da: Adgangskode

en: OR
da: ELLER

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Log in
da: Log ind

en: Language code
da: Sprogkode

en: About
da: Om

en: Sign out
da: Log ud

en: My Profile
da: Min profil
