REMP Paywall (2.0.0) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Register
de: Registrieren

en: Forgot password?
de: Passwort vergessen?

en: Email address
de: E-Mail-Adresse

en: Subscribe
de: Abonnieren

en: Password
de: Passwort

en: OR
de: ODER

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Log in
de: Anmelden

en: Language code
de: Sprachkürzel

en: About
de: Über

en: Campaign
de: Kampagne

en: Sign out
de: Abmelden

en: Sign in
de: Anmelden

en: My Profile
de: Mein Profil
