REMP Paywall (2.0.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Register
fi: Rekisteröidy

en: Forgot password?
fi: Unohditko salasanasi?

en: Email address
fi: Sähköpostiosoite

en: Subscribe
fi: Tilaa

en: Password
fi: Salasana

en: OR
fi: TAI

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Log in
fi: Kirjaudu sisään

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: About
fi: Tietoja

en: Sign in
fi: Kirjaudu sisään
