REMP Paywall (2.0.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Register
fil: Magrehistro

en: Forgot password?
fil: Nakalimutan ang hudyat?

en: Password
fil: Hudyat

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos

en: Log in
fil: Lumagda
