REMP Paywall (2.0.0) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Register
fr: S'inscrire

en: Forgot password?
fr: Mot de passe oublié ?

en: Email address
fr: Adresse de courriel

en: Subscribe
fr: S'abonner

en: Password
fr: Mot de passe

en: OR
fr: OU (OR)

en: Log in
fr: Se connecter

en: Language code
fr: Code de la langue

en: About
fr: À propos

en: Campaign
fr: Campagne

en: Sign out
fr: Se déconnecter

en: Sign in
fr: Se connecter

en: My Profile
fr: Mon profil
