REMP Paywall (2.0.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Register
gl: Rexistrar

en: Forgot password?
gl: Esqueceu o contrasinal?

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Subscribe
gl: Suscribirse

en: Password
gl: Contrasinal

en: OR
gl: OU

en: Configuration
gl: Configuración

en: Log in
gl: Iniciar sesión

en: Language code
gl: Código do idioma

en: About
gl: Información
