REMP Paywall (2.0.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Register
gu: નોંધણી

en: Forgot password?
gu: પાસવર્ડ ભૂલી ગયા?

en: Email address
gu: ઈ-મેઈલ સરનામુ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: OR
gu: અથવા

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત

en: About
gu: વિશે
